Ziet u een straatnamenbordje dat wel een sopje kan gebruiken? Zouden de paaltjes in uw straat opknappen van een beurt met een hogedrukreiniger? Kan uw stoep of brandgang wel eens van onkruid worden ontdaan? Zou het bordes van uw appartementencomplex er ook beter uitzien zonder mos? Laten we met zijn allen de handen uit de mouwen steken!

Wij zorgen, samen met Welzijn Noordwijk, van 15.00 tot 16.30 uur voor een centrale opruimactie, maar uiteraard zijn alle initiatieven de hele dag toe te juichen. Stuur u ons per e-mail of facebook een foto van uw inzet?

Uiteraard is het belangrijk om kinderen van jongs af aan mee te geven dat afval op straat niet netjes is en dat we dat samen behoren op te ruimen. De Landelijke Opschoondag is echter niet alleen voor de jeugd! Die is voor ons allemaal!

Tot zaterdag!